К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Пластуни передали до Гарнізонного храму Вифлеємський вогонь миру
04 Січня
Пластуни передали до Гарнізонного храму Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, 4 січня 2017 року, до Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ( м. Львів, вул. Тетральна, 11) пластуни урочисто передали військовим капеланам Вифлеємський вогонь миру. Прийняв від молоді свічку з вогнем о. Тарас Михальчук, капелан 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та душпастир Гарнізонного храму.

Відтепер у храмі постійно горить свічка із Вифлеємським вогнем, її можна знайти у правій наві храму перед вівтарем святого Ігнатія Лойоли. Відтак, кожен тут зможе запалити свічку, аби принести й до свого дому цей благодатний вогонь.

Як відомо, цю чудову традицію - розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру - започаткувала 1986 року австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Спочатку акцію планували з метою підтримки неповносправних дітей та всіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути.

Тепер щороку представники ORF та австрійські скаути беруть вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі розповсюджують його по всьому світу. Відтак, цей благодатний вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло миру, злагоди та надії.

Ласкаво запрошуємо прихожан та гостей нашого храму взяти до своєї домівки Вифлеємський вогонь миру.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"
АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ
14 Грудня
У неділю, 17 грудня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.
АНОНС. Студентський день
12 Грудня
14 грудня 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16