К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Своїми кулінарними секретами з дітьми поділилася Катерина Садова
09 Травня
Своїми кулінарними секретами з дітьми поділилася Катерина Садова

На кухню кулінарного гуртка “Казанок”, який організовує Центр опіки сиріт ЛА УГКЦ, завітала мистецтвознавець, мама п’яти дітей Катерина Садова.

Пані Катерина поділилася рецептом смачних дерунів, неперевершеної м’ясної підливки, салату з сметаною та пісочного печива. Разом з нею готували вихованці Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”: Даринка, Степан, Павло й Алекс. Діти з цікавістю допомагали та запам’ятовували усі поради шеф-кухаря. Опісля всі ласували приготовленими стравами. Щиро вдячні п. Катерині за гарно проведений час.

Кулінарний гурток підбігає до свого завершення! Діти впродовж цього навчального року познайомились з різними людьми, які відкривали їм секрети смачних рецептів. Тепер маленькі кулінари готують для усіх сюрприз. Ласкаво запрошуємо на випускний гуртка, який відбудеться 15 травня 2017 р. о 13:00 год. в кафе “coMMuna”.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Завершилось 59-те міжнародне військове паломництво до Люрду (ФОТО)
23 Травня
З 19 по 21 травня у французькому містечку Люрд проходило 59 Міжнародне військове паломництво, в якому взяли участь воїни АТО, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, курсанти Академії Державної прикордонної служби України, представники силових структур України, родини військовослужбовців. Це вже 21 духовна подорож української делегації до Люрду.
Святкування Дня Матері у Львівському торговельно-економічному університеті
22 Травня
22 травня 2017 р. у Львівському торговельно-економічному університеті відбулося святкування Дня Матері. Студентський капелан o. Юрко Остапюк привітав присутніх матерів та подякував їм за любов і турботу, терпіння, співпереживання та добре виховання своїх дітей. Побажав здоров'я та багато радості.
Капелани Центру Опіки Сиріт уділили Святі Тайни Хрещення та Миропомазання вихованцям інтернатів
22 Травня
21 травня 2017 року на Божественій Літургії у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський, капелани Місії “Центр опіки сиріт” ЛА УГКЦ, уділили Святі Тайни Хрещення та Миропомазання учениці школи-інтернат №2 – Євгенії та вихованцю Дитячого будинку №1 – Юрію.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16