К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Своїми кулінарними секретами з дітьми поділилася Катерина Садова
09 Травня
Своїми кулінарними секретами з дітьми поділилася Катерина Садова

На кухню кулінарного гуртка “Казанок”, який організовує Центр опіки сиріт ЛА УГКЦ, завітала мистецтвознавець, мама п’яти дітей Катерина Садова.

Пані Катерина поділилася рецептом смачних дерунів, неперевершеної м’ясної підливки, салату з сметаною та пісочного печива. Разом з нею готували вихованці Навчально-реабілітаційного центру “Мрія”: Даринка, Степан, Павло й Алекс. Діти з цікавістю допомагали та запам’ятовували усі поради шеф-кухаря. Опісля всі ласували приготовленими стравами. Щиро вдячні п. Катерині за гарно проведений час.

Кулінарний гурток підбігає до свого завершення! Діти впродовж цього навчального року познайомились з різними людьми, які відкривали їм секрети смачних рецептів. Тепер маленькі кулінари готують для усіх сюрприз. Ласкаво запрошуємо на випускний гуртка, який відбудеться 15 травня 2017 р. о 13:00 год. в кафе “coMMuna”.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Центр Опіки Сиріт відвідав Виховну колонію для неповнолітніх
22 Липня
20 липня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” та капелан о. Роман Пушка відвідали Виховну колонію для неповнолітніх у м. Прилуки.
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу
20 Липня
15-16 липня 2017 року у Варшаві відбувся 5-ий Чемпіонат Світу з міні-футболу для дітей з дитячих будинків, в якому приймати участь мала нагоду і команда від України – футбольна збірна інтернатів Львова та області “КОПА”. Супроводжувала гравців місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Це вперше наші діти поїхали захищати кольори своєї Батьківщини за кордон.
Волонтери Центру Опіки Сиріт дарують радість дітворі Ніжинського обласного притулку
20 Липня
16 липня 2017 року волонтери Центру Опіки Сиріт познайомились із дітворою Ніжинського обласного притулку, тим самим дали початок новому табору.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16