К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Травневі події в Центрі Опіки Сиріт, які не можна пропустити!
09 Травня
Травневі події в Центрі Опіки Сиріт, які не можна пропустити!

Навчальний рік підбігає до завершення. Впродовж цього року Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ разом з Вами організував багато цікавих одноденних акцій, виїздів, проектів. Травень є насиченим різноманітних підсумків нашої спільної роботи.

Отож:

14 травня - Урочисте перше Святе Причастя для учнів НРЦ “Святого Миколая”, НРЦ “Довіра”, школи-інтернату №2 в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) на Божественній Літургії о 13:00 год;
15 травня – Випускний кулінарного гуртка “Казанок”, який діє на базі НРЦ “Мрія”, в кафе “coMMuna” о 13:00 год;
20 травня – одноденний футбольний турнір “Кубок Надії”, в якому візьмуть участь школи-інтернати та реабілітаційні центри;
21 травня – капелани Центру Опіки Сиріт уділять Святі Тайни Хрещення та Миропомазання учням шкіл-інтернатів у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) на Божественній Літургії о 13:00 год.

А також посвячення ікон, які малювали вихованці шкіл-інтернатів на іконописній школі “Капеланчики”.

Щиро вдячні кожному з Вас за активну допомогу та долучення до нашої діяльності. Ви робите неоціненний вклад у майбутнє цих дітей!!!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Центр Опіки Сиріт відвідав Виховну колонію для неповнолітніх
22 Липня
20 липня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” та капелан о. Роман Пушка відвідали Виховну колонію для неповнолітніх у м. Прилуки.
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу
20 Липня
15-16 липня 2017 року у Варшаві відбувся 5-ий Чемпіонат Світу з міні-футболу для дітей з дитячих будинків, в якому приймати участь мала нагоду і команда від України – футбольна збірна інтернатів Львова та області “КОПА”. Супроводжувала гравців місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Це вперше наші діти поїхали захищати кольори своєї Батьківщини за кордон.
Волонтери Центру Опіки Сиріт дарують радість дітворі Ніжинського обласного притулку
20 Липня
16 липня 2017 року волонтери Центру Опіки Сиріт познайомились із дітворою Ніжинського обласного притулку, тим самим дали початок новому табору.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16