К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Травневі події в Центрі Опіки Сиріт, які не можна пропустити!
09 Травня
Травневі події в Центрі Опіки Сиріт, які не можна пропустити!

Навчальний рік підбігає до завершення. Впродовж цього року Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ разом з Вами організував багато цікавих одноденних акцій, виїздів, проектів. Травень є насиченим різноманітних підсумків нашої спільної роботи.

Отож:

14 травня - Урочисте перше Святе Причастя для учнів НРЦ “Святого Миколая”, НРЦ “Довіра”, школи-інтернату №2 в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) на Божественній Літургії о 13:00 год;
15 травня – Випускний кулінарного гуртка “Казанок”, який діє на базі НРЦ “Мрія”, в кафе “coMMuna” о 13:00 год;
20 травня – одноденний футбольний турнір “Кубок Надії”, в якому візьмуть участь школи-інтернати та реабілітаційні центри;
21 травня – капелани Центру Опіки Сиріт уділять Святі Тайни Хрещення та Миропомазання учням шкіл-інтернатів у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) на Божественній Літургії о 13:00 год.

А також посвячення ікон, які малювали вихованці шкіл-інтернатів на іконописній школі “Капеланчики”.

Щиро вдячні кожному з Вас за активну допомогу та долучення до нашої діяльності. Ви робите неоціненний вклад у майбутнє цих дітей!!!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Завершилось 59-те міжнародне військове паломництво до Люрду (ФОТО)
23 Травня
З 19 по 21 травня у французькому містечку Люрд проходило 59 Міжнародне військове паломництво, в якому взяли участь воїни АТО, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, курсанти Академії Державної прикордонної служби України, представники силових структур України, родини військовослужбовців. Це вже 21 духовна подорож української делегації до Люрду.
Святкування Дня Матері у Львівському торговельно-економічному університеті
22 Травня
22 травня 2017 р. у Львівському торговельно-економічному університеті відбулося святкування Дня Матері. Студентський капелан o. Юрко Остапюк привітав присутніх матерів та подякував їм за любов і турботу, терпіння, співпереживання та добре виховання своїх дітей. Побажав здоров'я та багато радості.
Капелани Центру Опіки Сиріт уділили Святі Тайни Хрещення та Миропомазання вихованцям інтернатів
22 Травня
21 травня 2017 року на Божественій Літургії у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський, капелани Місії “Центр опіки сиріт” ЛА УГКЦ, уділили Святі Тайни Хрещення та Миропомазання учениці школи-інтернат №2 – Євгенії та вихованцю Дитячого будинку №1 – Юрію.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16