К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Нова вистава театру САД "Материнство - це дар?"
11 Травня
Нова вистава театру САД

10 травня 2017 р. відбулася прем'єра нової вистави, присвяченої Дню матері, - "Материнство - це дар?" театру САД, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ.

Відповідь на таке провокативне питання шукали студенти та викладачі Інститутів: будівництва та інженерії довкілля (ІБІД), економіки і менеджменту (ІНЕМ), гуманітарних та соціальних наук (ІГСН) Національного університету "Львівська політехніка".

Театр інтерпретував долю матері у творчості Шевченка, поетів 20 ст., а також додав і власного творчого доробку.

Як завжди, ніжні та жіночні, і водночас мужні та жертовні - наші найрідніші матері. Вітаємо вас та дякуємо за ваше виховання, безмежне терпіння та співпереживання у наших проблемах. Так, материнство - це безперечно ДАР!

Наступна презентація вистави "Материнство - це дар?" відбудеться у неділю, 14 травня, у Студентському храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького після Божественної Літургії об 11:00 год.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Мовна школа Lingua Incognita запрошує на перегляд фільму
23 Листопада
26 листопада 2017 р. мовна школа Lingua Incognitaо запрошує студентів м. Львова на перегляд фільму. Чекаємо вас за адресою: пл. А. Міцкевича, 5 (каб 4.) о 18:00 год.
На Личаківському кладовищі відбудеться поминальна молитва за Героями АТО та Небесної сотні
23 Листопада
Цієї суботи, 25 листопада, об 11:00 год. на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбудеться поминальна молитва за загиблими Героями АТО та Небесної сотні. Молитву очолять військові душпастирі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ. Також, о 9:00 год. у Гарнізонному храмі служитиметься Божественна Літургія за померлих та панахида.
АНОНС. Студентський день
22 Листопада
23 листопада 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16