К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Нова вистава театру САД "Материнство - це дар?"
11 Травня
Нова вистава театру САД

10 травня 2017 р. відбулася прем'єра нової вистави, присвяченої Дню матері, - "Материнство - це дар?" театру САД, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ.

Відповідь на таке провокативне питання шукали студенти та викладачі Інститутів: будівництва та інженерії довкілля (ІБІД), економіки і менеджменту (ІНЕМ), гуманітарних та соціальних наук (ІГСН) Національного університету "Львівська політехніка".

Театр інтерпретував долю матері у творчості Шевченка, поетів 20 ст., а також додав і власного творчого доробку.

Як завжди, ніжні та жіночні, і водночас мужні та жертовні - наші найрідніші матері. Вітаємо вас та дякуємо за ваше виховання, безмежне терпіння та співпереживання у наших проблемах. Так, материнство - це безперечно ДАР!

Наступна презентація вистави "Материнство - це дар?" відбудеться у неділю, 14 травня, у Студентському храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького після Божественної Літургії об 11:00 год.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Завершилось 59-те міжнародне військове паломництво до Люрду (ФОТО)
23 Травня
З 19 по 21 травня у французькому містечку Люрд проходило 59 Міжнародне військове паломництво, в якому взяли участь воїни АТО, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, курсанти Академії Державної прикордонної служби України, представники силових структур України, родини військовослужбовців. Це вже 21 духовна подорож української делегації до Люрду.
Святкування Дня Матері у Львівському торговельно-економічному університеті
22 Травня
22 травня 2017 р. у Львівському торговельно-економічному університеті відбулося святкування Дня Матері. Студентський капелан o. Юрко Остапюк привітав присутніх матерів та подякував їм за любов і турботу, терпіння, співпереживання та добре виховання своїх дітей. Побажав здоров'я та багато радості.
Капелани Центру Опіки Сиріт уділили Святі Тайни Хрещення та Миропомазання вихованцям інтернатів
22 Травня
21 травня 2017 року на Божественій Літургії у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський, капелани Місії “Центр опіки сиріт” ЛА УГКЦ, уділили Святі Тайни Хрещення та Миропомазання учениці школи-інтернат №2 – Євгенії та вихованцю Дитячого будинку №1 – Юрію.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16