К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Нова вистава театру САД "Материнство - це дар?"
11 Травня
Нова вистава театру САД

10 травня 2017 р. відбулася прем'єра нової вистави, присвяченої Дню матері, - "Материнство - це дар?" театру САД, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ.

Відповідь на таке провокативне питання шукали студенти та викладачі Інститутів: будівництва та інженерії довкілля (ІБІД), економіки і менеджменту (ІНЕМ), гуманітарних та соціальних наук (ІГСН) Національного університету "Львівська політехніка".

Театр інтерпретував долю матері у творчості Шевченка, поетів 20 ст., а також додав і власного творчого доробку.

Як завжди, ніжні та жіночні, і водночас мужні та жертовні - наші найрідніші матері. Вітаємо вас та дякуємо за ваше виховання, безмежне терпіння та співпереживання у наших проблемах. Так, материнство - це безперечно ДАР!

Наступна презентація вистави "Материнство - це дар?" відбудеться у неділю, 14 травня, у Студентському храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького після Божественної Літургії об 11:00 год.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
На Личаківському кладовищі відбудеться поминальна молитва за Героями АТО та Небесної сотні
23 Червня
Цієї суботи, 24 червня, об 11:00 год. на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбудеться поминальна молитва за загиблими Героями АТО та Небесної сотні. Молитву очолять військові душпастирі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ. Також, о 9:00 год. у Гарнізонному храмі служитиметься Божественна Літургія за померлих та панахида
Українські освітяни беруть участь у 14 Міжнародному симпозіумі університетських викладачів в Римі
22 Червня
Група викладачів з України разом зі своїми капеланами бере участь в 14 Міжнародному симпозіумі університетських викладачів в Римі, який триватиме з 22 по 24 червня 2017 р.
Учасники волонтерського простору DoBro здійснили поїздку в місто Красногорівку
22 Червня
17-18 червня 2017 р. учасники волонтерського простору DoBro, що дії при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, спільно з київською ініціативою "Молодіжний схід" здійснили поїздку в місто Красногорівку Донецької області.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16