К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Нова вистава театру САД "Материнство - це дар?"
11 Травня
Нова вистава театру САД

10 травня 2017 р. відбулася прем'єра нової вистави, присвяченої Дню матері, - "Материнство - це дар?" театру САД, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ.

Відповідь на таке провокативне питання шукали студенти та викладачі Інститутів: будівництва та інженерії довкілля (ІБІД), економіки і менеджменту (ІНЕМ), гуманітарних та соціальних наук (ІГСН) Національного університету "Львівська політехніка".

Театр інтерпретував долю матері у творчості Шевченка, поетів 20 ст., а також додав і власного творчого доробку.

Як завжди, ніжні та жіночні, і водночас мужні та жертовні - наші найрідніші матері. Вітаємо вас та дякуємо за ваше виховання, безмежне терпіння та співпереживання у наших проблемах. Так, материнство - це безперечно ДАР!

Наступна презентація вистави "Материнство - це дар?" відбудеться у неділю, 14 травня, у Студентському храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького після Божественної Літургії об 11:00 год.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Центр Опіки Сиріт відвідав Виховну колонію для неповнолітніх
22 Липня
20 липня 2017 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” та капелан о. Роман Пушка відвідали Виховну колонію для неповнолітніх у м. Прилуки.
Збірна “КОПА” прийняла участь в Чемпіонаті Світу з міні-футболу
20 Липня
15-16 липня 2017 року у Варшаві відбувся 5-ий Чемпіонат Світу з міні-футболу для дітей з дитячих будинків, в якому приймати участь мала нагоду і команда від України – футбольна збірна інтернатів Львова та області “КОПА”. Супроводжувала гравців місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Це вперше наші діти поїхали захищати кольори своєї Батьківщини за кордон.
Волонтери Центру Опіки Сиріт дарують радість дітворі Ніжинського обласного притулку
20 Липня
16 липня 2017 року волонтери Центру Опіки Сиріт познайомились із дітворою Ніжинського обласного притулку, тим самим дали початок новому табору.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16