К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Нова вистава театру САД "Материнство - це дар?"
11 Травня
Нова вистава театру САД

10 травня 2017 р. відбулася прем'єра нової вистави, присвяченої Дню матері, - "Материнство - це дар?" театру САД, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ.

Відповідь на таке провокативне питання шукали студенти та викладачі Інститутів: будівництва та інженерії довкілля (ІБІД), економіки і менеджменту (ІНЕМ), гуманітарних та соціальних наук (ІГСН) Національного університету "Львівська політехніка".

Театр інтерпретував долю матері у творчості Шевченка, поетів 20 ст., а також додав і власного творчого доробку.

Як завжди, ніжні та жіночні, і водночас мужні та жертовні - наші найрідніші матері. Вітаємо вас та дякуємо за ваше виховання, безмежне терпіння та співпереживання у наших проблемах. Так, материнство - це безперечно ДАР!

Наступна презентація вистави "Материнство - це дар?" відбудеться у неділю, 14 травня, у Студентському храмі Блаженного Священномученика Олексія Зарицького після Божественної Літургії об 11:00 год.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Студентський театр
26 Вересня
Після літнього відпочинку театрали взялися за роботу та почали готуватися до кількох постановок.
АНОНС. Біблійна зустріч на тему:
26 Вересня
У середу, 27 вересня 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Послання до Коринтян (2 частина)".
Відбулася перша Всеукраїнська студентська проща до Зарваниці (ФОТО)
24 Вересня
23 вересня 2017 року відбулася перша Всеукраїнська студентська проща до Зарваниці, на якій львівську молодь супроводжували студентські капелани ЛА УГКЦ о. Ігор Хомічак та бр. Остап Гутковський. Тема: “Будуймо оази Любові” (Любомир Гузар).

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16