К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вихованці інтернатів приступили до Урочистого Святого Причастя
14 Травня
Вихованці інтернатів приступили до Урочистого Святого Причастя

14 травня 2017 року в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) вихованці школи-інтернат та двох навчально-реабілітаційних центрів приступили до Урочистого Святого Причастя.

Капелани, о. Роман Прокопець і о. Тарас Мисяковський, та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” щотижня відвідують дітей, спільно моляться Божественну Літургію, Молебні. Впродовж навчального року діти пізнавали важливість Сповіді у житті християнина.

Висловлюємо щиру подяку катехитам: Устині Слободян, яка підготувала вихованців школи-інтернат №2,  п. Роксолані Лаганяк, яка працювала з дітьми із навчально-реабілітаційного центру “Довіра”, бр. Христофору, ЧСВВ, який навчав вихованців НРЦ “Святого Миколая”. Бажаємо Вам та Вашим вихованцям крокувати до святості і бути гарним прикладом для рідних та близьких.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Студентський театр
26 Вересня
Після літнього відпочинку театрали взялися за роботу та почали готуватися до кількох постановок.
АНОНС. Біблійна зустріч на тему:
26 Вересня
У середу, 27 вересня 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Послання до Коринтян (2 частина)".
Відбулася перша Всеукраїнська студентська проща до Зарваниці (ФОТО)
24 Вересня
23 вересня 2017 року відбулася перша Всеукраїнська студентська проща до Зарваниці, на якій львівську молодь супроводжували студентські капелани ЛА УГКЦ о. Ігор Хомічак та бр. Остап Гутковський. Тема: “Будуймо оази Любові” (Любомир Гузар).

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16