К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Завершився табір для дітей в місті Костянтинівка
31 Липня
Завершився табір для дітей в місті Костянтинівка

?За фінансової підтримки Союзу Українок Америки волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, провів табір для дітей у місті Костянтинівка.

Весь тиждень діти подорожували разом з Маленьким Принцом. А вчора, потрапивши на планету Географа, досліджували острів Хортицю. Не втомила навіть далека дорога, адже яскраве шоу про козаків та екскурсія цього вартували. Останній день табору розпочався з Божественної Літургії, на якій деяким дітям вручили пам'ятки про отримання Святих Тайн Покаяння та Пресвятої Євхаристії. А опісля всі поспішили на перекличку, банси, катехизацію, пісні під гітару, смачний перекус та творчий хаос у ящику з канцтоварами. Прощатись на "Планету мрійників" прийшов навіть чорний собака, який за тиждень звик до таборової програми.

Щиро дякуємо всім за молитовну підтримку. Особлива подяка о. Виталію Кестеру за гостинне перебування команди аніматорів у його домі, а також п. Ользі Барабаш за адміністративну допомогу у проведенні табору. DoBro діє!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
150-ліття Українського Лікарського Товариства у Львові
19 Жовтня
Сьогодні, 19 жовтня 2017 р., у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбулась урочиста Божественна Літургія з нагоди 150-ліття Українського Лікарського Товариства у Львові. Очолив молитву о. Сергій Білокінь, головний медичний капелан.
Молодь Львівського національного медичного університету побувала у музеї історії релігії
18 Жовтня
Сьогодні, 18 жовтня, молодь Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького разом зі студентським капеланом о. Ігорем Хомічаком побували на екскурсії у Львівському музеї історії релігії.
У Гарнізонному храмі проходитиме збірка на потреби Львівської духовної семінарії!
18 Жовтня
У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) у неділю, 22 жовтня 2017 р. Б., відбудеться щорічна збірка коштів на підтримку Львівської духовної семінарія Святого Духа УГКЦ.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16