К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вихованці Львівських інтернатів молились у свято Воздвиження Чесного Хреста
28 Вересня
Вихованці Львівських інтернатів молились у свято Воздвиження Чесного Хреста

27 вересня 2017 року, у свято Воздвиження чесного і животворчого Хреста Господнього, капелани Місії “Центр Опіки Сиріт” о. Роман Прокопець та о. Тарас Мисяковський очолили Божественні Літургії у Львівських школа-інтернатах.

У Навчально-реабілітаційному центрі “Мрія” вихованці разом із головою місії виставили хрест для почитання та молитви. Разом з о. Тарасом молилися вихованці Дитячого будинку, що на вул. Таджицька, та учні школи-інтернат №2. Дітвора мала нагоду приступити до Тайни Сповіді.

Присутність капелана у житті дітей – невід’ємна частина духовного розвитку. Дітлахи завжди з радістю зустрічають отців.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Студентський день
22 Листопада
23 листопада 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16