К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Відбулася перша лекція для молоді про психологію стосунків
06 Жовтня
Відбулася перша лекція для молоді про психологію стосунків

З ініціативи Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ 5 жовтня 2017 р. відбулася перша лекція для молоді про психологію стосунків.  За відгуками численних опитаних студентів, - вдалося! 

СТУДДЕНЬ не розчарував своїм оновленням курсу "2.0". Гоговорили про "Суб'єктивність процесу пізнання", звідки дізнались, що кожен з нас, тобто наш мозок, сприймає ту картинку, що вже є в нашій моделі, яка формується при першому знайомстві з будь-чим. Далі - лише оновлення. І, як підсумував лекцію вдалою фразою наш лектор Володимир Чупрін, - "...все в порівнянні і все суб'єктивно."

А ще ми вже готуємось до зими, тому бавились у "створи ідентичну сніжинку". 

Будемо раді Вас бачити на наших наступних зустрічах, які відбуваються щочетверга!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
150-ліття Українського Лікарського Товариства у Львові
19 Жовтня
Сьогодні, 19 жовтня 2017 р., у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбулась урочиста Божественна Літургія з нагоди 150-ліття Українського Лікарського Товариства у Львові. Очолив молитву о. Сергій Білокінь, головний медичний капелан.
Молодь Львівського національного медичного університету побувала у музеї історії релігії
18 Жовтня
Сьогодні, 18 жовтня, молодь Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького разом зі студентським капеланом о. Ігорем Хомічаком побували на екскурсії у Львівському музеї історії релігії.
У Гарнізонному храмі проходитиме збірка на потреби Львівської духовної семінарії!
18 Жовтня
У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) у неділю, 22 жовтня 2017 р. Б., відбудеться щорічна збірка коштів на підтримку Львівської духовної семінарія Святого Духа УГКЦ.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16