К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Другий СТУДДЕНЬ цього семестру вразив кількістю присутніх
13 Жовтня
Другий СТУДДЕНЬ цього семестру вразив кількістю присутніх

13 жовтня 2017 р. молодь м. Львова зібралась на студентську зустріч, щоб поговорити про засмічену сексуальність, зокрема про поняття стриманості у житті людини (не лише в контексті статевості).

Виринало багато думок і тез, питань і відповідей. Лектор о. Юрко Остапюк, голова Центру Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, зазначив, що стриманість потрібно певним чином тренувати та надавати більше, глибше значення самому терміну - лише тоді будемо вбачати сенс як у правдивих стосунках, так і у подружніх взаєминах, та у всіх інших важливих життєвих речах.

Це лише перша частина цієї теми, а наступні зможуть доповнити вже отримані знання про таку ще не до кінця відому нам власну сексуальність. Тому завжди радо запрошуємо на лекції курсу "Статеве виховання" у кабінет №4 на пл. Міцкевича, 5 щочетверга о 19:00 год.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
150-ліття Українського Лікарського Товариства у Львові
19 Жовтня
Сьогодні, 19 жовтня 2017 р., у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбулась урочиста Божественна Літургія з нагоди 150-ліття Українського Лікарського Товариства у Львові. Очолив молитву о. Сергій Білокінь, головний медичний капелан.
Молодь Львівського національного медичного університету побувала у музеї історії релігії
18 Жовтня
Сьогодні, 18 жовтня, молодь Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького разом зі студентським капеланом о. Ігорем Хомічаком побували на екскурсії у Львівському музеї історії релігії.
У Гарнізонному храмі проходитиме збірка на потреби Львівської духовної семінарії!
18 Жовтня
У Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) у неділю, 22 жовтня 2017 р. Б., відбудеться щорічна збірка коштів на підтримку Львівської духовної семінарія Святого Духа УГКЦ.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16