К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Курсанти завітали на екскурсію у монастир св. Альфонса ЧНІ у Львові (ФОТО)
31 Жовтня
Курсанти завітали на екскурсію у монастир св. Альфонса ЧНІ у Львові (ФОТО)

Сьогодні, 31 жовтня 2017 року, курсанти Загальновійськового факультету та Військового коледжу сержантського складу Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного разом із капеланом о. Мироном Горбовим відвідали монастир св. Альфонса та храм св. Йосафата Чину Найсвятішого Ізбавителя.

У чернечій обителі для молодих захисників була проведена екскурсія, гості ознайомились із історією монастиря та діяльністю згромадження. Молодь відвідала монастирський сад, побувала у бібліотеці, чернечій каплиці, музеї, та, на завершення, помолилася у храмі св. Йосафата до блаженного Миколая Чарнецького.

Від спільноти капеланів та курсантів висловлюємо вдячність Згромадженню найсвятішого Ізбавителя за екскурсію монастирем та храмом св. Йосафата.

Даний захід відбувся в рамках релігієзнавчого гуртка, який провадять капелани Львівської архиєпархії УГКЦ у Національній академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.

Капеланство.info

 

 

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Студентський день
22 Листопада
23 листопада 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16