К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
До курсантів на зустріч Релігієзнавчого гуртка завітала Наталя Цюпка
31 Жовтня
До курсантів на зустріч Релігієзнавчого гуртка завітала Наталя Цюпка

Сьогодні, 31 жовтня 2017 р., до курсантів Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на зустріч Релігієзнавчого гуртка завітала пані Наталя Цюпка, працівник Школи Біоетики Українського Католицького Університету. Вона розповіла майбутнім офіцерам Збройних сил України про відомий паломницький шлях "Дорога Святого Якова".

Пані Наталя, у вересні цього року, звершувала духовну мандрівку даним шляхом і радо зголосилася поділитись із курсантами всіма цікавими деталями такого особливого паломництва: стан перебування у дорозі, фізичні й моральні зусилля, які потрібні на шляху, знайомства з людьми з різних країн та ще багато інших цікавинок своєї подорожі.

Довідка:
Шлях Святого Якова, Ель Каміно де Сантьяґо (ісп. El Camino de Santiago, нім. Jakobsweg) – знаменита паломницька дорога до могили апостола Якова в іспанському місті Сантьяґо-де-Компостела, головна частина якої пролягає по Північній Іспанії.
У 813 році в Соборі в Сантьяґо-де-Компостела був знайдений гріб Апостола Якова. З того часу мільйони вірних почали перетинати континент, користуючись комунікаційними і торгівельними шляхами (в тому числі і дорогою Via Regia), створюючи сітку доріг з найдальших закутків Європи в напрямку до північної Іспанії.
Завдяки своїй популярності та розгалуженості цей маршрут справив великий вплив на поширення культурних цінностей в епоху Середньовіччя. Входить до числа пам’яток всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Студентський день
22 Листопада
23 листопада 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16