К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Черговий Студентський день приніс багато цікавої інформації для молоді Львова
03 Листопада
Черговий Студентський день приніс багато цікавої інформації для молоді Львова

У четвер, 02 листопада, студенти львівських вишів разом з Володимиром Чупріним, працівником Центру студентського капеланства ЛА УГКЦ, говорили про межі та норми.

Також молодь розважала про дар шести перших базових емоцій, і як ми їх безжально деформуємо. Тепер студенти знають, як це бути з собою і дружити з усіма своїми емоціями, а не лише з вибірковими, як у житті користати з повної палітри фарб, а не лише з відтінків. Тому, сподіваємось, що третьої емоційної війни не буде.

У наступних зустрічах на Вас чекає ще більше інформації про почуття, емоції, стосунки, наслідки, загрози, можливості, ріст і гармонію. Не пропустіть, бо кожна мить неповторна!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Студентський день
22 Листопада
23 листопада 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16