К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Завершився п'ятиденний табір для дітей на лінії фронту!
03 Листопада
Завершився п'ятиденний табір для дітей на лінії фронту!

Під керівництвом волонтерського простору DoBro завершився табір для дітей у м. Красногорівка, Донецької області. 

Весь тиждень малеча бажала великого разом з Патріархом Йосипом Сліпим. З викликами і страхами боролися і діти, і волонтери, адже це перший табір в умовах "невизначеної війни". Приємно вразила відкритість населення та керівництва музичної школи, зокрема директора Інни Верцанової та вчителя красногорівської школи №4 Анни Безкурської.

Самим волонтерам не віриться, що закінчився останній день таборування на Донеччині. Як зазвичай, він був насичений святом. Діти згадували все вивчене та отримували подарунки за свої старання. На завершення аніматори провели для малюків майстер-клас з планування часу. Після святкового обіду відбулося безліч "обнімашок".

Зараз наші волонтери вже в Костянтинівці. Прожитий тиждень на реальній передовій і 25 неймовірних дітей, що не боялися приходити на табір, залишаться незабутнім досвідом в житті кожного з наших добрят.

Величезна подяка сім'ї Сергія та Христини Терлецьких, під опікою яких волонтери були в теплі та затишку. Також щиро дякуємо усім жертводавцям та друзям нашого проекту за фінансову та молитовну підтримку праці з дітьми на лінії фронту.

DoBro діє!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Студентський день
22 Листопада
23 листопада 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16