К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Центр опіки сиріт розпочав збір допомоги потребуючим сім’ям
05 Листопада
Центр опіки сиріт розпочав збір допомоги потребуючим сім’ям

Капелани та волонтери Центру опіки сиріт ЛА УГКЦ розпочали збір допомоги потребуючим сім’ям до дня Святого Миколая. У Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) є імпровізовані цеглинки, на яких написані потреби для соціальних сімей та сімей загиблих героїв АТО.

Ласкаво просимо усіх небайдужих долучитись до цієї акції, взявши іпровізовану цеглинку та звернувшись із нею до працівника Інформаційного центру храму для реєстрації контактних даних з 9:00 до 18:00 год. (обід з 13:00 до 14:00).

Ця жертва – це маленька частинка Вашого великого милосердного серця, яка допоможе Центру опіки сиріт приготувати дарунки для Когось, хто потребує.

Джерело: Центр опіки сиріт

 

Повернутись назад
Останні новини
АНОНС. Студентський день
22 Листопада
23 листопада 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.
Біблійна зустріч на тему:
21 Листопада
У середу, 22 листопада 2017 р. Б., о 18:45 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться чергова щотижнева Біблійна зустріч, яку провадять військові капелани. Тема зустрічі: "Соборні послання".
Військова частина А 1587 відсвяткувала Храмовий празник
21 Листопада
У вівторок, 21 листопада 2017 року, в день празника Архистратига Михаїла, військовий капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка завітав до в/ч А1587, що дислокується у с. Малехів, Жовківського р-ну.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16