К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Курсанти НАСВ побували на цікавих екскурсіях музеями Львова
03 Грудня
Курсанти НАСВ побували на цікавих екскурсіях музеями Львова

У неділю, 3 грудня 2017 року, курсанти Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) разом із військовим капеланом піддияконом Юрієм Балухом та головою Центру душпастирювання військовослужбовців Андрієм Олійником відвідали Музей історії релігії та Львівську аптеку-музей "Під чорним орлом". 

В історичному музеї релігії захисники вітчизни у супроводі екскурсовода оглянули експозиції відділів: «Релігія стародавнього світу», «Раннє християнство», «Українська Греко-Католицька Церква» і «Православ’я в Україні». Хлопці мали добру нагоду довідатися цікаві факти з життя та діяльності  різних релігійних спільнот та віросповідань. Також працівники установи провели екскурсію середньовічним підземеллям музею. 

Опісля курсанти разом із капеланами оглянули експонати Аптеки-музею, ознайомилися з історією розвитку медицини у Львові, довідалися про давні секрети та рецепти приготування ліків.

Щиро вдячні дирекції музеїв за цікаві та пізнавальні екскурсії для майбутніх офіцерів ЗСУ.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"
АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ
14 Грудня
У неділю, 17 грудня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.
АНОНС. Студентський день
12 Грудня
14 грудня 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16