К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Працівника Центру Військового Капеланства нагороджено відзнакою МО України та подякою Львівської мерії
05 Грудня
Працівника Центру Військового Капеланства нагороджено відзнакою МО України та подякою Львівської мерії

4 грудня 2017 р. у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочистості з нагоди святкування Дня Збройних Сил України. Начальник навчального закладу генерал-лейтенант Павло Ткачук вручив відзнаки Міністра оборони України офіцерам, сержантам, солдатам, а також й цивільним особам, завдяки яким Академія сьогодні здатна готувати справжню військову еліту.

Серед нагороджених працівник Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ Тарас Лозовський, який отримав відзнаку МО України медаль " За сприяння Збройним Силам України".

А сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий вручив Тарасу подяку за щоденну жертовну працю, повагу до українського народу й підтримку тих, хто захищає правду і проявляє справжній героїзм у дні боротьби за волю і єдність України та з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"
АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ
14 Грудня
У неділю, 17 грудня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.
АНОНС. Студентський день
12 Грудня
14 грудня 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16