К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Голові Організації Українських Жінок у Великій Британії вручено подяку за підтримку поранених воїнів
05 Грудня
Голові Організації Українських Жінок у Великій Британії вручено подяку за підтримку поранених воїнів

Приємно відзначити, що сьогодні, в День Волонтера, у Військово-медичному клінічному центрі західного регіону начальник госпіталю полковник Іван Гайда вручив подячну грамоту голові Організації Українських Жінок (ОУЖ) у Великій Британії  пані Марії Фінів.

Цією грамотою керівництво військового шпиталю висловило вдячність також усім членкиням ОУЖ за турботу та підтримку наших поранених воїнів. За цей час різні осередки ОУЖ у Великій Британії через Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ надіслали понад тисячу різних пакунків із речима перших необхідних потреб для поранених воїнів. Окрім цього, надавали фінансову допомогу для проведення операцій та реабілітацій захисників України, що отримали поранення під час АТО.

Цього разу пані Марія Фінів привезла із собою подарунки від святого Миколая із Великої Британії, що були сформовані різними осередками ОУЖ. Щире спасибі! Слава Україні! Героям слава!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Духовні бесіди з прикордонниками на місцях несення служби
14 Грудня
У четвер, 14 грудня 2017 року, військовий капелан Львівської архиєпархії УГКЦ о. Юрій Цюпка відвідав прикордонників на місцях несення служби у впс "Грушів" та "Салаші"
АНОНС. Архиєрейська Божественна Літургія за участю владики Богдана, єпископа Пармського УГКЦ
14 Грудня
У неділю, 17 грудня 2017 року, об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить владика Богдан, єпископ Пармський (США), УГКЦ.
АНОНС. Студентський день
12 Грудня
14 грудня 2017 р. Б. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) відбудеться Студентський день.

© 2014-2017 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16