К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Волонтери простору DoBro відвідали Краковецький навчально-реабілітаційний центр
19 Грудня
Волонтери простору DoBro відвідали Краковецький навчально-реабілітаційний центр

Напередодні дня Святого Миколая, 18 грудня 2017 р., у Краковецькому навчально-реабілітаційному центрі відбулася святкова програма для дітей.

Волонтерський простір DoBro, що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ, та Care in Action завітали до дітлахів. Аніматори ховалися у рукавичці, танцювали, дивились мультфільми та  обговорювали їх з малечею. Подарунками Миколай засипав так само як і снігом, тому смакувати будуть усі аж до наступного року. Тим, хто любить Чудотворця, - смачненькі гостинці та повсякденна опіка!

Капеланство.info

?

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16