К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Святий Миколай Угодник не залишив без уваги і засуджених
19 Грудня
Святий Миколай Угодник не залишив без уваги і засуджених

Як ми знаємо, Святий Миколай не залишає нікого без подарунків, любові та уваги. Тож цього року, як і зазвичай, Чудотворець завітав також і у місця позбавлення волі.

В’язничний капелан ЛА УГКЦ отець Тарас Мирка відвідав неповнолітніх засуджених, які перебувають у Львівському слідчому ізоляторі, та передав їм подарунки від Святого Угодника. Також у даній установі отримали дарунки і ті, хто вже відбувають покарання та працівники.

Опісля душпастир відвідав Личаківську виправну колонію № 30. Тут усі присутні молилися Божественну Літургію та мали змогу пірнути у дитячі часи, переглядаючи коротеньку виставу про Святого Миколая, яку підготували брати-семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ. У проповіді о. Тарас закликав присутніх молитися до Чудотворця за мир в Україні, а також завжди робити добро усім людям, і тоді цей мир буде в наших серцях, а відтак в Україні та світі. По завершенні молитви та вистави засуджені отримали подарунки в якості солодощів, фруктів та засобів гігієни. Працівників священик також потішив солодкими гостинцями.

Цьогоріч багато людей доброї волі та християнських спільнот й інституцій долучилися до того, щоб подарувати засудженим та працівникам пенітенціарних установ краплину передріздвяної і дитячої радості. Тому від імені капелана та засуджених щире усім спасибі. Зокрема братам ЧНІ, братам-семінаристам, та спільноті Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла за небайдужість.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16