К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Святий Миколай разом з помічниками “Руки Допомоги” завітав до дітвори
20 Грудня
Святий Миколай разом з помічниками “Руки Допомоги” завітав до дітвори

18 грудня 2017 року помічники святого Миколая, капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, роздали подарунки для 60-тьох багатодітних малозабезпечених сімей м. Львова, сімей, де тато загинув у зоні АТО, а також дітям-сиротам, які розпочали самостійне життя поза інтернатом.

Усі запрошені родини помолились спільно Божественну Літургію у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ. Для найменших аніматори підготували святкову програму з іграми та сценкою про життя Святого Угодника. На завершення гостей чекав солодкий та смачний сюрприз, а волонтери-помічники св. Миколая під час цього роздали подарунки та різдвяні кошики соціальним сім’ям.

Останнім пунктом для Миколая було відвідини малечі, яка в цю ніч перебували у дитячій лікарні. Радості не було меж, діти із захопленням колядували “Ой хто, хто Миколая любить”.

Соціальний відділ Центру Опіки Сиріт висловлює щиру подяку усім, хто долучився до незабутнього свята. 

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16