К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Відбулися реколекції для батьків вихованців школи-інтернат №2
22 Грудня
Відбулися реколекції для батьків вихованців школи-інтернат №2

Сьогодні, 22 грудня 2017 року, у Львівській школі-інтернат №2 відбулись передріздвяні реколекції на тему "Моя молитва" для батьків вихованців даного закладу. 

Реколектант о. Тарас Мисяковський, капелан місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ, ділився з присутніми духовними науками та провадив стежками простої довіри до Бога. Усі батьки мали нагоду приступити до Тайни Сповіді та Причастя. На Божественній Літургії отець у проповіді пригадав постать св. Августина та його матері, наголосивши на любові батьків до дітей.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16