К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Святий Миколай досі приносить подарунки
24 Грудня
Святий Миколай досі приносить подарунки

Сьогодні Святий Миколай завітав у Студентський храм святого рівноапостольного князя Володимира до дітей, які готуються до 1-го урочистого Причастя і Сповіді. 

Навіть після всіх отриманих від Чудотворця гостинців, малеча чемно прийшла на школу "Круть-Верть" та на заняття катехитичної школи під проводом бр. Остапа Гутковського та студентів-аніматорів. 

Також у цей день настоятель храму о. Богдан Кулик від імені парафії отримав Вифлиємський вогонь миру, який передала спільнота Пласту.

 

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16