К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Військові з Канади проявили себе хорошими кухарями на кулінарному гуртку
26 Грудня
Військові з Канади проявили себе хорошими кухарями на кулінарному гуртку

“Казанок” – це знайомство з традиціями людини, родини чи, навіть, іншої країни. “Казанок” – це пізнання нових рецептів та розкриття дитячих кулінарних можливостей. “Казанок” – це місце приємного спілкування, не лише українською, під час корисної справи.

З майстер-класами на кулінарний гурток приходять люди різноманітних професій і діляться з дітворою не лише своїми улюбленими рецептами, але й життєвим досвідом. Під час приготування вихованці інтернату з цікавістю розпитують про різноманітні речі, які стосуються не тільки кухні. Цікаво малечі дізнатися, чому їхні гості вибрали ту чи іншу професію або ж хобі, бо в подальшому і вони постануть перед вибором справи, яка супроводжуватиме їх впродовж цілого життя.

Одним із яскравих прикладів були військові Об’єднаної Оперативно-Тактичної Групи з Канади, а особливо їхній шеф-кухар Joanna David. Вона розказала дітворі, що перш ніж готувати для армійців їй довелося декілька років навчатися куховарити. Хочемо зазначити, що цікавим цей майстер-клас був і тим, що шеф-кухар розмовляла англійською мовою, що не стало бар’єром, а навпаки ще більше запалило спільно готувати смачні страви. Пані Joanna відкрила секрети приготування смажених курячих стегон, як правильно їх розділяти та що є основою, щоб вони були смачними та апетитними на вигляд. Щиро вдячні за цей урок, діти були під враженням ще довгий час.

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16