К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Третя річниця з дня загибелі Героя України Володимира Салівончика
29 Грудня
Третя річниця з дня загибелі Героя України Володимира Салівончика

Сьогодні, 29 грудня 2017 р., у селі Велика Вільшаниця Золочівського району відбулося вшанування пам'яті загиблого воїна-прикордонника Володимира Салівончика, який трагічно загинув поблизу населеного пункту Волноваха, на Донеччині.

Помолитись за загиблого прийшли мешканці села, родина, побратими, а також військовий капелан ЛА УГКЦ о. Юрій Цюпка. Директор місцевої школи разом з дітьми та односельчанами вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за добро у нашій Батьківщині. Продовжилися заходи Панахидою за упокій душі на могилі солдата-прикордонника. На завершення усі присутні  помолилися "Боже великий єдиний" за мир в Україні.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16