К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Офіцери та курсанти НАСВ подякували Богові за прожитий рік
31 Грудня
Офіцери та курсанти НАСВ подякували Богові за прожитий рік

У неділю, 31 грудня 2017 року, військові капелани ЛА УГКЦ разом із офіцерами та курсантами Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного молились подячну Божественну Літургію за рік, що добігає до свого завершення, та просили в Господа миру та опіки.

Молитву очолив о. Андрій Хомишин, капелан навчального закладу. Звертаючись до присутніх, священик закликав їх бути вдячними Богу за всі добра, які Він нам посилає щодня. Зокрема, капелан наголосив, що потрібно дякувати Господу й за дар життя, за наших рідних та друзів, за всіх людей, яких ми зустрічаємо у своєму житті.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16