К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Реколекції у Личаківській виправній колонії № 30
31 Грудня
Реколекції у Личаківській виправній колонії № 30

Цими вихідними засуджені ЛВК № 30 мали нагоду належно приготуватися до Різдва Христового. На запрошення отця Тараса Мирки, в'язничного капелана ЛА УГКЦ, до установи прибув отець Юрій Остапюк - голова Центру студентського капеланства, який впродовж двох днів провадив реколекційні науки для тих, хто відбуває покарання.

Отець Юрій на своїх науках розповідав пристунім наскільки люблячим є Господь. Священик наголосив на тому, що Христос ніколи не покидає людину, Він завжди є присутній у місцях, в які люди не наважуються ступити, в яких людині некомфортно, про які люди забувають і від яких відвертаються - лікарнях, сиротинцях, тюрмах... Це було закликом для засуджених, щоб вийти назустріч Господу, який не залишає нас, якими добрими чи поганими ми б не були.

Також отець-реколектант навів низку Біблійних прикладів на цю тему, один з яких містився того дня у Євангельському уривку на Божественну Літургію - про хворого на водянку. Душпастир говорив про Давида, який також, як і всі люди, був грішним і неодноразово падав, але завжди вставав, щоб повернутися до Господа. Він любив Бога і мав віру. Саме через цю віру і переміг Голіафа, хоч у це не вірив ніхто. Отець Юрій звернувся до засуджених бути мужніми і не боятися перемінити своє життя. Закликав завжди приходити на зустріч з Христом у Святих Тайнах Сповіді та Євхаристії.

Дякуємо отцю-реколектанту за служіння і жертовність. За те, що молився із засудженими, духовно підбадьорив, додав сил і бажання до нового життя. Нехай Господь винагородить його своїми ласками і дозволить завжди бачити свої плоди!

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16