К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Владика Володимир відвідав засуджених Личаківської виправної колонії № 30
06 Січня
Владика Володимир відвідав засуджених Личаківської виправної колонії № 30

6 січня 2018 р. до Личаківської виправної колонії № 30 разом з в’язничним капеланом ЛА УГКЦ о. Тарасом Миркою прибули із пастирським візитом владика Володимир (Груца) – єпископ-помічник ЛА УГКЦ та синкел у справах капеланства ЛА УГКЦ – отець Степан Сус.

Владика та душпастирі освятили «різдвяну шопку», яку встановили у колонії вперше. А також мали чудову нагоду подивитися виставу «Вертеп», яку підготували для присутніх засуджені цієї установи. Опісля гучної коляди владика Володимир звернувся до в’язнів з теплими привітаннями з нагоди празника Різдва Христового. Єпископ подякував засудженим за те, що вони приходять до Бога навіть в таких місцях і обставинах, а також подякував о. Тарасу за те, що завжди є поруч з вірними, які перебувають в установі. Особливим закликом Владики було прохання до участі у Божественній Літургії та святих тайнах Сповіді та Євхаристії. Він наголосив, що коли приймаємо Євхаристію, то завжди празнуємо й Різдво Христове, так як Спаситель народжується і перебуває у нашому серці. 

На завершення Владика поблагословив пампушки та страви до Святої вечері, про які подбав капелан і доставив у колонію в цей день. 

Заносимо подячні молитви до Бога, а також від імені засуджених сердечно дякуємо Владиці Володимиру та отцю Степану Сусу за те, що не забувають про своїх вірних і навідались, щоб привітати усіх зі святом. Велику подяку складаємо благодійній організації «Горіховий дім» за те, що приготували страви до Святої вечері для засуджених, а в особливий спосіб працівнику організації пані Ользі Карєвій, яка посприяла в приготуванні та доставці їжі. Безмежно вдячні за допомогу та підтримку душпастирям та парафіянам Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла та усім, хто долучився до збереження християнської традиції та духу Різдва у серцях засуджених і в самій установі.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16