К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Вертеп у Личаківській виправній колонії № 30
09 Січня
Вертеп у Личаківській виправній колонії № 30

9 січня 2018 р., в день первомученика і архидиякона Стефана, у Личаківській виправній колонії № 30 лунала гучна коляда, і місце було наповнене радістю, так як туди прибули хлопці та дівчата з ЛМГО «Українська молодь – Христові».

Гості завітали до установи із різдвяним дійством «Вертеп». Цим виступом умхівці разом із засудженими поринули у дитинство і прославляли нашого Спасителя. Дякуємо цим чудовим людям і організації УМХ за те, що зголосилися подарувати радість Різдва тим, хто відбуває покарання, а також працівникам колонії. В знак подяки засуджені представили молоді вертеп, які самі організували.

Варто зазначити, що ув'язнені ЛВК № 30 та ті, хто перебувають у Львівському слідчому ізоляторі, як і личить християнам, впродовж трьох днів Різдвяних свят молилися Божественну Літургію і прославляли Христа колядкою разом з в'язничним капеланом ЛА УГКЦ отцем Тарасом Миркою.

Капеланство.info

 

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16