К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Різдвяний вертеп вівтарників Гарнізонного храму
09 Січня
Різдвяний вертеп вівтарників Гарнізонного храму

Сьогодні, 9 січня 2018 р., після Божественної Літургії вівтарники Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ запропонували усім присутнім повернутися у часи народження Ісуса та переглянути вертеп за їхньої участі.

Тематичною постановкою різдвяного дійства займався о. Юрій Цюпка, духівник спільноти. Однак, як зізнається він, без Божої помочі, дитячого ентузіазму та натхнення це було б неможливо зробити. Слід зазначити, що це перший вертеп, який підготувала вівтарна дружина храму.

Цей виступ молоді, що прославляє Боже народження, став гарним подарунком для настоятеля Гарнізонної святині о. Степана Суса, який сьогодні святкує День небесного заступника.

Опісля учасники вертепу ходили від хати до хати колядувати, прославляючи новонародженого Христа.

Капеланство.info

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16