К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Центр Опіки Сиріт провів "Теплий вечір" для своїх друзів та добродіїв
13 Січня
Центр Опіки Сиріт провів

11 січня 2018 року капелани та волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ організували “Теплий вечір” у ресторані “Віденська кав’ярня” для своїх добродіїв, а також дітлахів.

Теплий вечір”– це зустріч тих людей, котрих об’єднує, так би мовити, одна спільна риса, одна спільна мета, один і той же поклик серця – допомагати покинутим дітям. “Теплий вечір” – це можливість зібрати за святковим столом в одне велике дружнє коло тих, хто відкриває себе і йде назустріч потребуючій малечі. “Теплий вечір” – це хороша нагода Центру Опіки Сиріт у цей радісний час народження нашого Спасителя від імені дітей сказати щире «дякую!». Адже завдяки нашій небайдужості, любові, милосердю діти-сироти неодноразово переживають теплі, радісні, родинні моменти у своєму житті.

Дійство розпочалося з майстер-класу по виготовленню пряників з дітьми військових із Маріуполя та з Дитячих будинків сімейного типу міста Львова. Опісля розпочалась офіційна частина заходу з гучної коляди від "P&P Quintet" Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ. На вечорі з вертепом виступила дітвора з дитячих будинків сімейного типу, що на вулиці Тракт Глинянський та Мечнікова, та завітали вівтарники Гарнізонного храму. Голова місії разом з волонтерами “Руки Допомоги” представили ряд проектів та заходів, які було здійснено завдаки добродіям, які активно підтримують Центр Опіки Сиріт. На завершення усіх чекало приємне спілкування та сюрпризи від місії і дітей.

Щиро вдячні усім, хто долучився до організації даного дійства, а особливо п. Оксані - директору “Віденської кав’ярні” за теплий прийом, усім, хто завітав на захід. 

Джерело: Центр Опіки Сиріт

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16