К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква
Різдвяна школа для дітей з Львівського притулку та Маріуполя
13 Січня
Різдвяна школа для дітей з Львівського притулку та Маріуполя

З 10 по 12 січня 2018 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ провели “Різдвяну школу” для дітей з Львівського дитячого притулку, що по вулиці Левандівка, та дітей військових із Маріуполя.

Впродовж цих трьох днів молодь навчала учасників прощати, бути добрими. Основний меседж школи: Різдво – це перемога над усяким злом. Програма була насичена різними цікавими активностями: майстер-класи, ігри, сценки, катехизації. Приємним сюрпризом для аніматорів стала пам’ятка про Маріуполь, яку подарувала малеча.

Щиро дякуємо усім, хто допоміг реалізувати Різдвяну школу для дітвори. А також дякуємо волонтерам місії за те, що готові у будь-який час бути ЗАВЖДИ ПОРУЧ!

Джерело: Центр Опіки Сиріт

 

Повернутись назад
Останні новини
Йорданські відвідини Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2017 року Божого, душпастирі відвідали з Йорданською водою Національну академію сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного.
У Львівському військовому госпіталі освятили Йорданську воду для поранених
19 Січня
У Військово-медичному клінічному госпіталі Західного регіону (Львівський військовий госпіталь) з нагоди празника Богоявлення Господнього освятили воду та благословили лікарів, військових та працівників лікувального закладу!
Свято Богоявлення Господнього в установах Пенітенціарної служби міста Львова
19 Січня
Сьогодні, 19 січня 2018 року, з нагоди свята Богоявлення Господнього у Львівському слідчому ізоляторі (Установа виконання покарань 19) та Личаківській виправній колонії №30, засуджені мали нагоду молитися Божественну Літургію.

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16