К а п е л а н с т в о . i n f o
Інформаційний портал капеланського служіння
Львівська архиєпархія
Українська Греко-Католицька Церква

 
Розпочався відпочинок в м. Яремче для сімей зі східної та центральної України
17 Січня

За фінансової підтримки UNWLA - Ukrainian National Women's League of America, Inc. (Союз Українок Америки (СУА)) цієї зими волонтерський простір DoBro, який діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ, має змогу організувати кількаденний відпочинок в м. Яремче для сімей зі східної та центральної України.

 
Центр Студентського Капеланства запрошує на англомовну школу
13 Січня

Запрошуємо усіх охочих віком від 16 до 35 років взяти участь у зимовому англомовному таборі, що відбудеться у період з 2 по 4 лютого. Виїзд - 2 лютого (п'ятниця) близько 7:00 год. ранку, повернення - ввечері 4 лютого (неділя).

 
Цікавинки четвертої поїздки Студентського театру «САД» на Донбас (фото)
11 Січня

Цьогорічна мандрівка колядників Студентського театру «САД», що діє при Центрі студентського капеланства ЛА УГКЦ тривала з 4 січня, коли молодь із величезним завзяттям сіла в потяг, і аж до 10 січня 2018 р., коли відлунала остання прощально-подячна коляда для провідників потягу «Маріуполь - Київ». Дійство відбувалося у територіальних межах Донецької області.

 
Святий Миколай досі приносить подарунки
24 Грудня

Сьогодні Святий Миколай завітав у Студентський храм святого рівноапостольного князя Володимира до дітей, які готуються до 1-го урочистого Причастя і Сповіді.

 
У Студентському храмі відбулась презентація альбому
24 Грудня

24 грудня 2017 року у Студентському храмі блаженного священномученика Олексія (Зарицького) відбулась презентація дебютного альбому «Дозвольте заколядувати» "P&P Quintet" Гарнізонного храму.

 
Волонтери простору DoBro відвідали Краковецький навчально-реабілітаційний центр
19 Грудня

Напередодні дня Святого Миколая, 18 грудня 2017 р., у Краковецькому навчально-реабілітаційному центрі відбулася святкова програма для дітей.

 
Різдвяний ярмарок театру
17 Грудня

Ласкаво запрошуємо вже цього вівторка підтримати Студентський театр "САД" і подарувати Різдво нашим захисникам та всім, для кого це свято відбудеться вперше Студентська місія на схід України!

 
Засмічена сексуальність. Піраміда помилок
15 Грудня

14 грудня 2017 р. в рамках "Студентського дня", який організовує Центр студентського капеланства ЛА УГКЦ, молодь Львова дискутувала на страшну, як виявилось, тему: мужній чоловік і ніжна жінка - чи таке можливо?

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ....

© 2014-2018 "Капеланство.info" - інформаційний портал пасторального та соціального служіння капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ.

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на www.kapelanstvo.info

E-mail редакції: office@kapelanstvo.com.ua
Тел: +38 (067) 671 42 16