Цього року до дня святого Миколая Центр Військового Капеланства ЛА УГКЦ разом із Фундацією св. Миколая підготували подарунки для 4500 військових. Зокрема, капелани відвідали з подарунками курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, вихованців ліцею ім. Героїв Крут, солдатів строкової служби у 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ та в кожному містечку Яворівського полігону, бійців Національної гвардії України, солдат у військових частинах Львова та області.

Усі, кого зустрічали капелани, з радістю в очах висловлювали подяку за отримані подарунки. Свято Миколая займає важливе місце в українській церковній традиції. Серед військових воно набуває особливого змісту: перебуваючи далеко від дому та рідних, військовослужбовці приємно здивовані, що в армії все-таки зможуть відчути дух цього свята.

Для українських захисників військові душпастирі закупили солодощі, мандарини, а також підготували іконки із зображенням святителя Миколая Чудотворця.

Також капелани подбали про те, щоб без подарунків не залишились діти, батьки яких загинули на східних теренах нашої Батьківщини, захищаючи її територіальну цілісність та незалежність.

Щиро дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у підтримку проекту Фундації “Святий Миколай для військових”, які допомогли підготувати дарунки для наших захисників та подарувати їм маленьке свято.

Нехай Господь щедро обдаровує Вас та Ваші родини своїми дарами, здоров’ям, радістю та миром!

Довідка. Фундація – це відділ релігійної місії Центру Військового Капеланства Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ. Головним завданням Фундації є через пропагування особи святого Миколая Чудотворця – великого доброчинця, який щодня у світі потребує добрих рук для продовження своєї місії, підтримувати проекти, які пов’язані із душпастирством (капеланським служінням) серед дітей-сиріт, військовослужбовців, студентів та в’язнів.

Капеланство.info{gallery=FOUNDATION/2015/12-22/}