З 4 по 11 січня 2016 року, студенти Львова, які є учасниками театру САД, що діє при Центрі Студентського Капеланства ЛА УГКЦ та підтримується Фундацією Св. Миколая, відвідали східні міста України із різдвяною місію миру, надії та любові. Молодь побувала у Дніпропетровську, Костянтинівці, Димитрові, Краматорську, Лисичанську, Слов’янську, в яких студенти ставили Різдвяний вертеп і Меланку у військових частинах, бліндажах, блокпостах, госпіталях, сиротинцях, домах пристарілих та парафіях УГКЦ.

Мета даної поїздки — не тільки показати вертеп, а найперше розділити радість Різдва Христового із нашими захисниками, пораненими солдатами, які проходять лікування у госпіталях, покинутими дітьми, людьми старшого віку та парафіянами храмів УГКЦ. Разом із українськими військовими, студенти, святкували Святвечір та спеціально до цього приготували для захисників кутю, вареники та пампухи, які привезли із собою. Все це відбувалось під спів колядок, що додавало ще більш святкового і позитивного настрою. За час поїздки, учасники театру  довелося подолати близько 3500 км. Східними теренами України, відчуваючи ті ж самі побутові незручності що і наші захисники.

Організація поїздки для 25 учасників студентського театру САД на схід України передбачала: квитки на потяг Львів-Дніпропетровськ-Львів; Оренда транспорту та витрати на пальне; харчування та проживання учасників театру; друк Різдвяних іконок для військових (5 тис.)

Щиро дякуємо кожному, хто зробив свій внесок у підтримку поїздки студентської молоді Львові на схід України до українських військових, дітей-сиріт, людей похилого віку та завжди підтримує проекти Фундації св. Миколая.

Нехай Господь щедро обдаровує Вас та Ваші родини своїми дарами, здоров’ям, радістю та миром!

 Капеланство.info{gallery=FOUNDATION/2016/01-13/}