Свята Тайна Покаяння – це єдина можливість очистити християнську душу від гріха. Таїнство Сповіді – це тайна великого вияву Божої любові і милосердя до нас грішних. У Євангелії від Івана Ісус Христос говорить: «Хто тіло моє їсть і кров мою п’є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня» (Ів. 6, 54). Уже традиційно у першу п’ятницю місяця – Вечір Сповіді у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, що є доброю нагодою примиритися з Богом. Про важливість духовної поживи у нашому житті, про цінність Таїнств Покаяння і Євхаристії розмірковує священник Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Нестор Кизик:

«Дорогі у Христі брати і сестри! Дякуємо вам за те, що стараєтеся приділяти час для своєї душі. У сьогоднішньому євангельському уривку Ісус Христос говорить нам про їжу. Він ставить нам до прикладу ізраїльтян, які вийшли з єгипетської неволі. Вони хотіли їсти, і Бог дав їм цю манну небесну. Але на що Христос звертає увагу? Ця їжа, яку ми споживаємо, врешті решт проминає. Кожного разу ми приймаємо їжу, але згодом наш організм знову потребує цієї енергії. І так же само і в цей час люди мали потребу у цій їжі. Вони звертали свої молитви до Бога, вони переживали, адже були нелегкі часи.

Ісус Христос пропонує нам певну альтернативу – вічність. У Євангелії від Івана Ісус каже: «Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі» (Ів. 6, 53). Кожний, хто слухав проповідь Христа, замислювався над нею. Кожний з нас, який молиться на Літургії, є прикладом цього християнського життя. Без сумніву, що кожний з вас прагне цього вічного життя. Дякуємо за те, що користаєте з того часу, який є неоціненним, дякуємо за те, що починаєте день з молитви. Дякуємо вам за те, що через святі Таїнства Покаяння і Євхаристії запрошуєте Бога у своє життя. Кожного дня намагаймося бути добрими, служити ближнім. Своїм прикладом стараймося провадити тих, які знаходяться поруч. Ісус Христос завжди переживав за тих, які були поруч. Він завжди промовляв до тих, які хотіли почути Його Слово».