3 травня 14 річницю ієрейських свячень відзначає настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Тарас Михальчук. У Євангелії від Івана Ісус Христос говорить: «Я – добрий пастир» (Ів. 10, 11). Отець Тарас є добрим порадником для парафіян, військовослужбовців та для всіх, які шукають Бога на своєму життєвому шляху. З цієї нагоди сьогодні, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, відбулася подячна Божественна Літургія, яку очолив отець Тарас Михальчук.

У своїй проповіді отець Тарас зосередив увагу на величі Божої любові, яка зігріває серце кожної людини, а особливо Захисників України.

«Господь наш Ісус Христос є Той, Який справді хоче послужити кожному із нас. Дуже часто ми думаємо про те, що повинні докласти багато зусиль, щоб служити Богові. Але, насправді, Господь служить нам, тому що дуже любить. Я думаю, що для кожного із нас дуже важливо є відчувати, що тебе хтось любить. Ми хочемо відчувати обійми людини, яка нас любить. Інколи, звичайний потиск руки свідчить про присутність дружби і любові. Усі ми пригадуємо апостола Тому, який шукав можливості торкнутися Ісуса Христа. Ми також маємо зрозуміти, що Бог є Той, Якого можна торкнутися. У Тайні Євхаристії Господь перш за все торкається нас для того, щоб зцілити, щоб засвідчити безмежну і безумовну любов до нас. Нехай ця велика Божа любов зігріває серце нашим Захисникам, які знаходяться на фронті», – зазначив отець Тарас Михальчук.

Після спільної молитви із вітальним словом від духовенства і парафіян храму звернувся священник Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла отець Андрій Сіданич:

«Отче Тарасе, дякуємо вам за справді ревне служіння. Отець Тарас має риси справжнього лідера, який заради однієї людини готовий їхати понад тисячі кілометрів на східні терени України. Це справді є таким великий даром любові. Отче Тарасе, бажаємо вам, щоб у цей світлий і радісний день Господь Бог благословив вас на багато років життя і служіння нашій Церкві, нашому війську, за яке ви так дбаєте. Нехай Пресвята Богородиця оберігає вас на життєвій дорозі. Нехай Бог дає вам здоров’я на многії і благії літа!»

Після цих привітань отець Тарас Михальчук подякував усій спільноті Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла.

«Дякую нашим отцям-капеланам. Скажу відверто, що з такою доброю командою дуже легко бути настоятелем. Дякую своїм батькам, своїй сім’ї! Дякую вам, дорогі парафіяни. Ви – люди, яких ми дуже сильно любимо. Дякуємо за вашу молитву! Дорогі і рідні парафіяни, дякую вам за те, що разом з нами підтримуєте Захисників України. Нехай Господь Бог оберігає всіх вас», – наголосив отець Тарас.