ДЕНЬ ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВОГО ТА СВІТЛИЙ ТИЖДЕНЬ

(Easter Sunday Masses)

23:30 Надгробне

00:00 Воскресна Утреня – Божественна Літургія (Посвячення пасок)

07:30 Божественна Літургія (Посвячення пасок)

09:00 Божественна Літургія (Посвячення пасок)

11:00 Божественна Літургія (Посвячення пасок)

13:00 Божественна Літургія (Посвячення пасок)

15:00 Byzantine Divine Liturgy in English (Blessing of the Easter Baskets)

18:00  Молебень до Пресвятої Богородиці і Велика вечірня

СВІТЛИЙ ПОНЕДІЛОК

07:30  Божественна Літургія

09:00  Божественна Літургія

11:00  Божественна Літургія

13:00  Божественна Літургія

15:00  Божественна Літургія

17:00  Божественна Літургія

18:00  Молебень до Пресвятої Богородиці

18:30  Божественна Літургія

20:00  Божественна Літургія

21:00  Молебень до Пресвятої Богородиці

СВІТЛИЙ ВІВТОРОК

07:30  Божественна Літургія

09:00 Божественна Літургія

11:00  Божественна Літургія

13:00  Божественна Літургія

15:00  Божественна Літургія

17:00  Божественна Літургія

18:00  Молебень до Пресвятої Богородиці

18:30  Божественна Літургія

20:00  Божественна Літургія

21:00  Молебень до Пресвятої Богородиці

СВІТЛА СЕРЕДА

08:00 Божественна Літургія за упокій

10:00 Божественна Літургія за упокій

13:00 Божественна Літургія

13:45 Молебень до Пресвятої Богородиці

18:00  Божественна Літургія

18:45 Молебень до Пресвятої Богородиці

СВІТЛИЙ ЧЕТВЕР

08:00 Божественна Літургія  

10:00 Божественна Літургія за упокій

12.00 Акафіст до св. Миколая Чудотворця

13:00 Божественна Літургія

13:45 Молебень до Пресвятої Богородиці

18:00 Божественна Літургія

18:45 Молебень до Пресвятої Богородиці

СВІТЛА П’ЯТНИЦЯ

08:00 Божественна Літургія  

10:00 Божественна Літургія за упокій

13:00 Божественна Літургія

13:45 Молебень до Пресвятої Богородиці

18:00  Божественна Літургія

18:45 Молебень до Пресвятої Богородиці

СВІТЛА СУБОТА

09:00 Божественна Літургія за упокій

13:00 Божественна Літургія

13:45 Молебень до Пресвятої Богородиці

18:00 Божественна Літургія

18:45 Молебень до Пресвятої Богородиці

19:15 Велика вечірня

ТОМИНА НЕДІЛЯ

07:30  Божественна Літургія

09:00  Божественна Літургія

11:00  Божественна Літургія

13:00  Божественна Літургія

15:00  Byzantine Divine Liturgy in English

17:00  Божественна Літургія

18:00 Молебень до Пресвятої Богородиці

18:30  Божественна Літургія

20:00  Божественна Літургія

21:00  Молебень до Пресвятої Богородиці