Світлина від Навчальний центр ВСП ЗСУ/ MP Training Center of Armed Forces of Ukraine.

У навчальному центрі Військової служби правопорядку  ЗСУвідбулася урочиста церемонія випуску курсантів, які пройшли 3-х місячний курс фахової підготовки сержантського та рядового складу базового рівня «Військового поліцейського».
44 військових правоохоронці сьогодні вирушать до місць проходження служби по всій Україні, в подальшому розповсюджуватимуть досвід, здобутий у стінах навчального центру ВСП у повсякденну діяльність.
Церемонію вручення сертифікатів відкрив заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України полковник Ігор Строкань, а також в урочистостях прийняли участь постійні канадські партнери на чолі з командувачем місії ЮНІФАЕР в Україні підполковником Фрейзером Олдом.

Під час вручення сертифікатів були вручені відзнаки кращим курсантам, а також, курсантів-випускників привітала запальними патріотичними піснями вокальна група військового оркестру Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Сагайдачного.

А о. Всеволод Семененко, військовий капелан та душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, благословив  випускників свяченою водою, а також помолився молитву військовослужбовця з проханням про святість у щоденній військовій службі. Канадські військовими також мали змогу разом помолитися молитву Отче наш англійською мовою – Our Father.

Світлина від Навчальний центр ВСП ЗСУ/ MP Training Center of Armed Forces of Ukraine.