Після зимових канікул курс “Сучасна духовність” відновлює свої щотижневі зустрічі. Для студентів та молоді день зустрічі залишається незмінним – середа, як і в першому навчальному семестрі. 

Першу весняну зустріч, 6 березня о 19:00, проведе Єромонах Сава (Масник) Студійського уставу. 

Тема: “Духовність, стосунок людини з Богом та виклики сучасності”.

Отець Сава вже відомий капеланській молоді спільними літніми походами в гори. Тому, пропонуємо познайомитися з ним всім охочим, а також збагатитися духовно перед початком Великого Посту. 

“Сучасна духовність” – новий духовний блок зустрічей зі студентами та молоддю міста Львова про не “архаїчну” і далеку, а сучасну духовність!

В рамках курсу підніматимуться теми, які будуть сприяти духовному росту молодої людини, які допоможуть пізнати себе і Бога. Лектори даватимуть практичні поради та духовні напрямні, які допоможуть щодня бачити Божу присутність у своєму житті. Також буде просте пояснення складних речей, життєвих викликів та випробовувань, пошук Бога за допомогою Святого Письма, жива розмова з лекторами, ділення власним досвідом духовного життя.

Керівник проекту – капелан Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, отець Ігор Хомічак.

Гасло курсу: “Пізнай Бога – пізнай себе”

Чекаємо вас щосереди о 19:00, пл. А. Міцкевича, 5, каб. 4.