Завтра 1 березня, об 11.00 год. у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла відбудеться прощання із старшим сержантом поліції Ігорем Гуменчуком. Його серце перестало раптово битись 26 лютого під час проходження служби у Маріуполі. Поховають Ігоря Гуменчука на Личаківському кладовищі поле N 76.

Старший сержант поліції Гуменчук Ігор Богданович (1974 року народження) в період з 17 червня 2014 року по 6 листопада 2015 року проходив службу в органах внутрішніх справ на посаді міліціонера батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів» ГУМВС України у Львівській області. В період з 7 листопада 2015 року по 26 лютого 2019 року проходив службу в Національній поліції на посаді поліцейського взводу № 1 роти № 1 батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Львів» ГУНП у Львівській області. За період проходження служби 16 раз перебував у ротаційних групах в зоні проведення АТО та ООС в Донецькій та Луганській областях.

У Ігоря Гуменчука залишились донька, двоє синів та дружина. Громада міста Львова співчуває рідним та близьким покійного.

Вічная пам`ять!