З 7 по 11 серпня в м. Яремче відбувся ще один табір, організований капеланами та волонтерами місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ. Учасниками були вихованці Винниківської санаторної школи-інтернат та діти з числа родин УБД.

Цей табір вчив дітей бути витривалими та злагоджено працювати в команді. Діти підкоряли вершини гір, адже гори – це відмінне місце, де можна перевірити команду на єдність – з чим усі успішно справились, піднявшись на вершечок Говерли. Також учасники мали нагоду випробувати свою фізичну підготовку та знання, беручи участь в різних великих та малих іграх, майстер-класах.️ Один із цікавих моментів – виготовлення літаючого змія, якого всі із задоволенням запускали в небо.

Попри веселощі не забували про духовний провід кожного учасника. Голова місії, о. Роман Прокопець, провадив катехизи, духовні бесіди та молився Божественну Літургію разом із учасниками. Через духовні науки діти пізнавали важливість присутності Бога у житті кожного.

Висловлюємо велику подяку добродіям, друзям, організаторам, які долучилися до нашої доброї справи – “відпочинку в Яремче”!