11 листопада 2018 року, у Всеукраїнський день молитви за сиріт, місія “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ здійснила традиційну незабутню поїздку з дітьми у відпустове місце. 

 

Цьогоріч 300 учасників подорожі завітали у с. Прилбичі, що протягом кількох століть було родовим маєтком роду Шептицьких і подарувало Україні та світу дві величні постаті – Митрополита Андрея Шептицького і його брата, священномученика Климентія Шептицького. Про них, про їхнє життя мандрівникам  розказав о. Андрій Стадницький, настоятель храму, у якому із спільної Божественної Літургії розпочалася програма активного дня.

Опісля усі присутні мали нагоду отримати образок Пресвятої Родини, на звороті якого була молитва за сиріт з іменем конкретної дитини-сироти. Таким чином кожний ставав молитовним ангелом-охоронцем для певної дитини.

У цей день в селі Прилбичі зібралися понад 220 дітей зі школи-інтернату №1, НРЦ “Довіра”, НРЦ “Мрія”, НРЦ Святого Миколая, Ліцею “Просвіта”, з Рава-Руської спеціалізованої школи-інтернат, діти з дитячих будинків сімейного типу міста Львова, вівтарної дружини Гарнізонного храму, хор “Ангеликів” та діти з катехитичної школи села Прилбичі.

Уся малеча разом з волонтерами руху “Руки Допомоги” пізнавала Сім християнських чеснот: Віра, Надія, Любов, Справедливість, Мудрість, Мужність, Стриманість. Кожна група представляла “свою чесноту”. Дітвора з креативністю підійшла до поставленого завдання, хтось співав, хтось зобразив цікавий плакат, хтось створив театральне дійство.

Висловлюємо вдячність аніматорам храму Зіслання Святого Духа за запальні банси та ігри, які зігріли та повеселили, друзям і постійним прочанам – курсантам Національної академії сухопутних військ, які уже не один рік є разом з нами. Дякуємо за смачний та ситний обід команді кейтирінгу, яка діє при кав’ярні Кармель. Також директору школи в с. Прилбичі, Михайлу Карпі, за те що гостинно відкрив дітям двері закладу для проведення програми, паломницькому Центру “Рафаїл” та Львівській обласній раді дякуємо за надання автобусів.

Медіа-Центр ЦОС