З 10 по 16 лютого капелани Центру Опіки Сиріт о. Роман Прокопець та диякон Юрій Фединишин спільно з учасникоми проекту “Свій до Свого” та молоддю з Польщі провели відпочинковий табір у Яремче. Проект “Свій до Свого”, організований місією Центр Опіки Сиріт ЛА УГКЦ, навчає старшокласників працювати в команді проводити дитячі християнські табори і виховує майбутніх волонтерів. Учасники проекту пройшовши навчання, яке тривало 3 місяці, мали нагоду на практиці випробувати свої навички на практиці.

Наші юні волонтери поділилися досвідом, вміннями та передавали знання молоді з Польщі, які в майбутньому також візьмуться за організацію християнських відпочинкових таборів. Впродовж вишколу волонтери акцентували увагу на основних правилах проведення таборів, структурі табору, вміння проводити знайомство з дітьми. Гості мали нагоду на практиці відчути і побачити, як виглядає організація табору. Протягом дня розглядалися основні блоки навчань, що входять у структуру кожного дня табору.

Попри насичене навчання учасники вишколи також мали нагоду і відпочити. Впродовж тижня молодь з України та Польщі мали нагоду покататися на санах та тюбах у Ворохті та відвідати з екскурсією такі міста як Львів, Івано-Франківськ, Яремче, Галич, Крилос і Рогатин.