У вівторок, 29 січня 2019 року, курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного разом з військовими капеланами отцем Андрієм Хомишином та дияконом Юрієм Балухом завітали до студентського містечка Українського Католицького Університету (м. Львів, вул. Козельницька, 2а).

Екскурсію для майбутніх офіцерів провели о. Михайло Семчишин та працівники і студенти. Спершу усі відвідали унікальний храм Святої Софії – Премудрості Божої, який збудований на території УКУ. У храмі курсанти помолились за український народ, мир в Україні, військо та рідних і друзів. Також майбутні офіцери ЗСУ мали нагоду ознайомитись із життям у студентському кампусі, дізнатись про діяльність Українського Католицького Університету, Центру Митрополита Андрея Шептицького та Колегіуму ім. Патріарха Йосипа Сліпого, їхні плани та перспективи, побувати у різних відділах кампусу, зокрема, в каплиці блаженного священномученика Миколи Конрада, обителі блаженного Климентія та праведного слуги Божого митрополита Андрея Шептицьких (Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя), які знаходяться в Колегіумі.

Окрім того, курсанти завітали в Дім «Емаус», в якому живуть люди з особливими потребами разом із асистентами-приятелями. Тут ознайомились з історією цього Дому, який відкрили 2013 року в Колегіумі, про його особливість.

Такий захід відбувся в межах релігієзнавчого гуртка, організованого капеланами Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.