У п’ятницю, 28 лютого, відбулася зустріч військових капеланів Львівської архиєпархії УГКЦ із капеланами Збройних сил Сполучених Штатів Америки підполковником Клеєм Салмела та старшим сержантом Самулем Сом, а також із військовим капеланом Збройних сил Канади о. Іваном Нагачевським.

Зустріч розпочалася з молитви за військовослужбовців та знайомства капеланів США і Канади з діяльністю Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ. Опісля, підполковник Клей Салмела, старший сержант Самуль Сом та отець Іван Нагачевський поділилися власним досвідом капеланського служіння у Збройних силах своїх держав, а також розповіли про своє відрядження до України та про завдання, які вони тут виконують для військових із України і своїх країн. Зокрема, капелани поділилися своїми думками на тему як допомогти військовослужбовцям, які не є релігійними людьми, познайомитися з Богом, а також, які методи варто використовувати капелану для того, щоб зацікавити та мотивувати військових до праці над своїм духовним життям.

На завершення зустрічі голова Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ о. Тарас Михальчук подякував капеланам за свідчення та ділення досвідом і пообіцяв продовжувати співпрацю між капеланами України, США та Канади.