У середу, 22 березня, в приміщенні Львівської виправної колонії № 48 відбулася Хресна дорога, в якій взяли участь о. Тарас Мирка, в’язничний капелан Львівської Архиєпархії УГКЦ, та працівники установи. Спільну молитву провадили співом брати-семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа.
Присутні мали змогу роздумувати над текстами Хресної дороги, які підготували члени братства “Введення в храм Пресвятої Богородиці”. На завершення о. Тарас наголосив, що Спаситель прийняв муки, щоб показати нам свою любов і подарувати Воскресіння, а відтак життя вічне.
