Центр опіки сиріт вже отримав частину подарунків для дітей та розпочав приготування до свята Миколая. Нагадуємо, що переглянути та вибрати листи можна тут. Просимо ще раз перевірити усі коментарі під листами на сайті, в яких Ви зголошувались взяти на себе певні подарунки, щоб потім дитина не залишилась без своєї мрії.

Усі подарунки можна приносити до 8 грудня (фрукти до 16 грудня) в інфо-центр Гарнізонного храму Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11). Також приймаються солодощі та канцтовари.

На подарунку обов’язково потрібно вказати для кого він: “Центропіки сиріт, номер листа, ім’я та вік дитини”, або “Центр опіки сиріт. Різдвяний кошик”.

“Усіх людей, котрі допомагали святому Миколаю з подарунками, з листами чи з “Різдвяним кошиком”, запрошуємо на знайомство з дітьми. Воно відбудеться 18 грудня, у четвер, у гарнізонному храмі Петра і Павла (вул.Театральна, 11), початок о 17:15 – Акафіст до Святого Миколая, о 18:00 у СЗШ №62 (вул.Театральна, 15) відбудеться вистава “Подарунок Святому Миколаю“, – пише на сайті Центру опіки сиріт.

З усіма питаннями звертайтесь на e-mail: [email protected]

Джерело: Центр опіки сиріт