Релігійна місія «Центр Опіки Сиріт»

є релігійною організацією, утвореною в результаті вільного волевиявлення віруючих громадян, які об’єдналися на християнських засадах Католицької Церкви для задоволення релігійних потреб дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, сиротинців сімейного типу, розподільників, комунальних будинків дитини поширення віровчення Католицької Церкви, служіння Євхаристії, а також участі у справах благодійності та милосердя.

Засновником Місії «Центр Опіки Сиріт» є Курія Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Молитва

Наша душпастирська праця полягає перш за все у спільній молитві – ми молимося за дітей та разом з дітьми. Навчаємо вихованців шкіл-інтернатів християнських принципів, починаючи від елементарного (наприклад, як поводити себе під час Божественної Літургії), допомагаємо брати участь у Тайні Святої Сповіді та Святого Причастя і, що найголовніше, налагодити особисті стосунки з Богом. Для найменших сиріток шукаємо людей, які б стали їм хресними батьками.

Волонтерство

Ми активні та щиро любимо дітей! Ми співпрацюємо з тринадцятьма закладами для сиріт, мало не щодня організовуємо діткам цікаві та повчальні зустрічі! Проводимо табори та творимо проекти на користь тим, хто цього найбільше потребує! І, звісно ж, встигаємо ще вчитись або працювати. Ми – енергійні хлопці й дівчата, які творять волонтерську спільноту «Руки допомоги»  при місії «Центр Опіки Сиріт» ! Приєднуйся!

Спорт

За посередництвом спорту ми впливаємо на різні ділянки життя наших вихованців, адже, якщо вони хочуть тренуватися – доводиться не прогулювати уроків, не палити, не вживати нецензурну лексику. Як наслідок – не лише спортивне тіло, але й здорово сформовані характер та людський стержень дитини-борця, для якої «спільнота»  і «братерство»  – далеко не порожні слова.

Таборове життя

Щоліта «Центр Опіки Сиріт»  проводить духовно-вишкільні та спортивні табори для дітей-сиріт та дітей із сімей, котрі перебувають у складних життєвих обставинах. Для нас – це не лише хороша традиція та нагода створити активний і незабутній відпочинок для цих діток, але й, що найголовніше – подарувати їм ті відчуття, яких вони, на жаль, позбавлені – радість, опіку, відчуття того, що вони потрібні і що з ними діляться найціннішим – любов’ю та теплом.

Соціальне служіння

Ми опікуємось сиротами не лише впродовж їх перебування у дитячих будинках чи сиротинцях, але й після виходу у студентське чи потім у доросле життя, де вони ще більше потребують підтримки та духовного проводу. Відтак з одними сиротами-студентами зустрічаємось і спілкуємось, для інших організовуємо спортивні змагання, ще інших залучаємо до волонтерського руху, де вже вони самі можуть ділитись своїм часом, увагою та любов’ю, як колись це робили для них. Допомагаємо малолітнім матерям-сиротам та сім’ям у складних життєвих обставинах, дані про яких отримали від служби у справах дітей ЛМР, а також тим, з ким вдалося налагодити контакт самотужки.