Релігійна місія «Центр Студентського Капеланства»

є  релігійною організацією, утвореною в результаті вільного волевиявлення віруючих громадян, які об’єдналися на християнських засадах Католицької Церкви для задоволення релігійних потреб студентської молоді, поширення віровчення Католицької Церкви, служіння Євхаристії, а також участь у справах благодійності та милосердя, проведення активної добродійної діяльності серед хворих, малозабезпечених студентів, членів їхніх сімей.
Засновником Місії «Центр Студентського Капеланства» є Курія Львівської архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви.

 Центр студентського капеланства здійснює душпастирське служіння у закладах:

– Національний університету «Львівська політехніка»

– Львівський національний університет імені Івана Франка

– Національного лісотехнічного університету України

– Львівської комерційної академії

– Львівський медичний коледж ім. Андрея Крупинського

Храми

Центром духовності для студентської молоді є храми блаженного священномученика Олексія та святого рівноапостольного князя Володимира що поблизу гуртожитків Національного університету «Львівська політехніка»  та Національного лісотехнічного університету України. В храмах щодня служиться Божественна Літургія. Окрім молитви, щотижня проводяться тематичні зустрічі зі студентами. Зокрема, при храмі св. Олексія діє дитячий рукодільний гурток «Круть-верть» .

Студентський день

Щочетверга в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11) для студентів м. Львова, капелани організовують «Студентський день» . Протягом дня молодь має можливість приступити до Святої Тайни Покаяння, взяти участь у Божественій Літургії, поспілкуватись на духовну тематику з студентським капеланом. Після спільної молитви проводяться тематичні зустрічі.

Літні табори

Кожного року в липні-серпні проводяться духовно-патріотичні табори, в яких можуть взяти участь студенти Львова. Літній відпочинок проходить у двох форматах: перший – це подорож горами з ночівлею у наметах, а другий проходить у базах відпочинку. Вже традиційними стали табори на базі Національного університету «Львівська політехніка»  у смт. Славське та Львівського національного університету ім. Івана Франка, що у с. Карпати. Студенти на таборах спільно проводять час із капеланами, беруть участь у духовних зустрічах та Святій Літургії.

Соціальне служіння

Центр студентського капеланства разом із студентами відвідують дітей-сиріт, онкохворих дітей, неповносправних дітей, а також самотніх та пристарілих людей. Таке служіння розвиває у кожної молодої людини риси співчуття, розуміння та милосердя.

Праця в гуртожитках

Капелани разом із студентами Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ кожного тижня проводять зустрічі з молоддю в гуртожитках. Традиційно відбуваються обговорення духовних та моральних тем. У гуртожитках також є каплиці, у яких щотижня відбуваються Богослужіння, студенти можуть помолитися, приступити до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії.

Духовний супровід викладачів

Душпастирську опіку професорів капелани здійснюють через Асоціацію викладачів-католиків, учасниками якої є працівники різних вузів м. Львова, а здебільшого Львівського національного університету ім. Івана Франка. Зустрічі з учасниками проводяться раз на тиждень при Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла. Кожного навчального семестру для професорів відбуваються поїздки до культурних та духовних місць. Також організовуються реколекції у час посту, перед Різдвом та Воскресінням Христовим.