27 вересня 2018 р. відбулася перша після літніх канікул поїздка в Краковецький навчально-реабілітаційний центр.

Учасники волонтерської спільноти DoBro та усі охочі почали першу у цьому навчальному році зустріч з молитви, після якої для старших дітей провели катехизацію про Боже Ім’я, а молодші робили майстер-клас – квіти в горщиках. Але довго сидіти в класах не змогли, адже сонця восени не так вже й багато, тому побігли грати футбол на вулицю.
Пізніше позмагалися в естафетах, побавилися ігри м’ячем та послухали історії одне одного.
Завершили зустріч теж молитвою.
Над програмою працювало вісім аніматорів, тому дякуємо кожному за невтомну працю.
До наступних поїздок може долучитись кожен! Попросіться  добрян взяти (Fb) вас із собою, лише після цього зрозумієте, чому поїхавши до діток один раз, хочеться робити це постійно.